BabyBjorn

Firma BabyBjorn wspiera rodziców i maluszki w wieku 0-3 lat już od 1961 r. Oferuje innowacyjne produkty, które ułatwiają codzienne czynności związane z opieką nad dzieckiem i pozwala czerpać z rodzicielstwa jeszcze większą radość.

Produkty dla dzieci BabyBjorn

Bezpieczeństwo, jakość i design to słowa, które najlepiej odzwierciedlają charakter produktów firmy BabyBjorn. W asortymencie znajdują się m.in. krzesełka do karmienia, śliniaki, kołyski, łóżeczka składane, leżaczki, nocniczki, torby dla mamy czy nosidełka.

Na szczególną uwagę w ofercie BabyBjorn zasługują ergonomiczne nosidełka. W zależności od modelu, umożliwiają wygodne noszenie noworodków, niemowląt lub starszych dzieci, niezmiennie zapewniając maluchom bezpieczną dla kręgosłupa i główki pozycję oraz poczucie bliskości rodzica.

Nosidełka BabyBjorn dla dzieci

Nosidełko BabyBjorn Original nadaje się dla najmłodszych pociech, a BabyBjorn ONE oraz BabyBjorn AIR, posiadające specjalną wkładkę, mogą spełniać swoją rolę od narodzin do przedszkola. Nosidełko BabyBjorn ONE Outdoors to z kolei doskonała propozycja dla aktywnych rodziców.

Nosidełka BabyBjorn One Air dla dzieci

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl