Beaba

Marka Beaba to francuska firma, która słynie przede wszystkim z akcesoriów dla dzieci. Na rynku istnieje od przeszło 25 lat i cały czas zyskuje rzeszę nowych fanów. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim swoimi unikalnymi i niepowtarzalnymi produktami, które tworzone są w chwytliwych kolorach, jak i wzorach. W sklepie Amedu można znaleźć zatem innowacyjne akcesoria, które cieszą swoimi rozwiązaniami wszystkie eko mamy!

Pragniesz, by Twoje dziecko zakończyło okres pieluchowania i dumnie, ale przede wszystkim samodzielnie zasiadło na nocnik? Jeśli tak, to nocniki Beaba, są wręcz stworzone dla Ciebie i Twojego maleństwa. Produkty te są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, głównie dzięki wyjmowanemu wkładowi. Dodatkiem jest antypoślizgowa podstawa, która z pewnością jest o wiele bardziej bezpieczniejsza, w porównaniu do innych, zwykłych nocników.

Akcesoria i Nocniki dla dzieci Beaba

Wygoda i komfort akcesoriów Beaba

Nowatorskie akcesoria firmy Beaba, słyną z tego, iż ich produkty są wyjątkowo delikatne dla skóry maleństwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dziecko z chęcią podejmie próby nocnikowania, co może okazać się sporym ułatwieniem, zarówno dla Mamy, jak i Szkraba!

Wszystkie produkty tworzone są z najwyższych jakościowo materiałów, a wszystko z myślą o zdrowiu Twojego dziecka.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl