Bentley Organic

Firma Bentley Organic powstała w 2006 roku, wchodząc na rynek z mydłem organicznym. Dzięki odnoszonym sukcesom firma szybko rozszerzyła gamę produktów.

Obecnie oferta produktów obejmuje ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt oraz unikatową linię ekologicznych środków czystości.

Misją firmy jest produkcja artykułów przyjaznych Ziemi, a jednocześnie przystępnych cenowo dla szerszego grona odbiorców, ceniących ekologiczny styl życia. Filozofia firmy opiera się na dwóch założeniach.

Po pierwsze wszystkie produkty są certyfikowane przez Soil Association, gwarantuje to że produkcja oparta jest na bazie organicznych składników.

Po drugie jako producent i dostawca firma Bentley Organic jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Większość składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków ekologicznych pochodzi z kontrolowanych upraw organicznych.

Kosmetyki Bentley Organic

W czym specjalizuje się Bentley Organic?

Obecnie marka Bentley Organic jest jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji kosmetyków ekologicznych. Firma wierna jest tradycjom, odpowiedzialna za pracowników, od początku działalności miejscem produkcji ekologicznych kosmetyków jest Leeds w Anglii.

Starania firmy są stale doceniane. W 2000 roku, a następnie w 2007 firma otrzymała najbardziej prestiżową nagrodę dla biznesu w Wielkiej Brytanii – Queen’s Award for Enterprise. Firma jest jedynym producentem mydła posiadającym dwa najważniejsze brytyjskie certyfikaty – Soil Association i ISO 14001 Environmental Standard.

Kosmetyki ekologiczne dla mam Bentley Organic

Kosmetyki Bentley Organic są niezwykle przydatne, a przy tym w pełni bezpieczne i skuteczne dla każdej EkoMamy. Producent Bentley Organic jest jednym z wiodących na rynku, którym zaufało już wiele osób. Co więcej, z dnia na dzień to szerokie grono się tylko powiększa. Bentley Organic jest liderem w przypadku ekologicznych kosmetyków zarówno dla Mam, jak i Dzieci. Wszystko za sprawą unikatowej misji producenta - wszystkie ich produkty muszą być przyjazne względem Ziemi!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl