Promocje

Nosidełka dla dzieci

Filtruj produkty
Dodatkowa baza do fotelika KISS 2 PLUS

Dodatkowa baza do fotelika KISS 2 PLUS

Cena: 899,00 zł
zobacz więcej
Fotelik samochodowy Dinofix - Freestyle

Fotelik samochodowy Dinofix - Freestyle

Cena: 498,29 zł
zobacz więcej

Foteliki samochodowe Klippan dla dzieci

Foteliki samochodowe Klippan dla dzieci są z pewnością bezpieczną opcją. Wybierając Klippan Triofix zyskujesz fotelik RWF, czyli taki, który możesz montować tyłem do kierunku jazdy. Jest to przecież na tyle istotne, że podczas ewentualnej stłuczki czy innej kolizji drogowej zmniejszasz prawdopodobieństwo uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka. Bezpieczeństwo dziecka jest przecież najważniejsze - zadbaj o nie wraz z fotelikami samochodowymi firmy Klippan!

Fotelik samochodowy Klippan to z pewnością dobra inwestycja. Kupując go bowiem, masz pewność, że wystarczy dla Twojego dziecka na naprawdę długi okres eksploatacji. Fotelik Klippan KISS 2 Plus to idealny wybór, który posłuży Ci przez długi czas i zapewni bezpieczeństwo Twojemu maluszkowi podczas dłuższych lub krótszych podróży samochodowych. Nie musisz zamartwiać się o montaż, gdyż jest on wyjątkowo łatwy, a przy tym naprawdę szybki. Fotelik Klippan Kiss również jest RWF, dzięki swojej prostej budowie i bardzo łatwej obsłudze zwiększającej bezpieczeństwo stanowi wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Foteliki samochodowe Klippan - najwyższa jakość

Jeżeli szukasz odpowiedniego fotelika dla swojego dziecka, postaw na foteliki Klippan, które cechują się przede wszystkim najwyższą jakością materiałów z jakich są tworzone. Te unikatowe foteliki samochodowe są bardzo wygodną opcją dla Twojego maluszka - szkrab zyskuje w nich jedynie najwyższy komfort - zarówno podczas krótkich, jak i długich podróży. Zajmują bardzo mało miejsca, dlatego pasują nawet do mniejszych klasą samochodów. Z fotelikami Klippan każda podróż samochodem stanie się przyjemnością!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl