Filtruj produkty
Producent
Wysyłka w

Ważne jest by w okresie ciąży w pełni zadbać zarówno o zdrowie swoje, jak i maluszka. Aby tego dokonać, warto zwrócić uwagę na nawet detale, które mogą mieć wbrew pozorom zasadniczy wpływ na rozwój Twojego Dziecka. Różnego rodzaju kocyki ciążowe, czy specjalne koszulki z pewnością pomogą należycie przebrnąć przez cały okres ciąży!

Bezpieczna ciąża to zdrowa ciąża

Pamiętaj, by podczas całej ciąży na względzie mieć przede wszystkim aspekty zdrowotne, które są nader ważne. Jeżeli jesteś przyszłą mamą, której praca jest nieodłącznie związana z siedzeniem przed komputerem, tabletem bądź telefonem - postaw na kocyk ciążowy, który działa chroniąco przed promieniowaniem. Jest on produkowany z wyjątkowo wysokiej jakości materiału! Szczególna miękkość bawełny to tylko jego dodatkowa zaleta. Posiada on bowiem wewnątrz specjalnie umiejscowioną tkaninę, która posiada właściwości ekranujące pola elektromagnetycznego.

Niezależnie więc od tego, czy jesteś początkującą mamą, czy już posiadasz doświadczenie związane z rodzicielstwem - wybierz możliwie najlepsze rozwiązania! Mając na głównym względzie przede wszystkim zdrowie, bezproblemowo przebrniesz przez cały okres ciąży, a przy tym zupełnie bezpiecznie!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl