Poduszka Sandini przyjacielem Twojego dziecka!

To sama prawda, iż poduszki Sandini okażą się dla Twojego dziecka jego ulubionym, a zarazem wyjątkowym przyjacielem. Poduszki Sandini to po prostu świetne, a przy tym proste rozwiązanie – produkowane z myślą o najmniejszych pasażerach. Okażą się nader przydatną opcją dla maluszka, który jest noworodkiem, jak i dzieckiem do 12 roku życia. Kiedy Twój szkrab uwielbia podróże samochodem, podczas których ucina sobie drzemki – poduszka Sandini będzie dla niego wręcz idealna.

Niezwykła-zwykłość poduszek Sandini Sleepfix

W czym tkwi największa zaleta poduszek stabilizujących Sandini? Otóż jak wiadomo, maluszkowi podczas podróży (gdy zaśnie) opada główka. Z pomocą przychodzi stabilizująca poduszka, która utrzymuje główkę maluszka w pełni bezpiecznej pozycji przez całą podróż! Zapobiega opadaniu główki, pochylaniu jej na boki, dzięki czemu pozycja dziecka jest w pełni zdrowa dla kręgosłupa. Jest to również niezwykle istotne podczas ewentualnych kolizji drogowych.

Poduszka Sandini Sleepfix Szary

Niemiecka jakość poduszek Sandini jest powalająca. Producent zadbał o ich urozmaicenie kolorystyczne, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni kolor dla swojego dziecka, a przy tym rozmiar (XS lub S). Poduszka stabilizująca Sandini Sleepfix składa się z wyjątkowo miękkich tkanin, które dzięki temu, że otulają szyję dziecka (łączą się za pomocą rzepów) trzymają w pionowej pozycji główkę maluszka.

Poduszka Sandini Sleepfix Szary

Używanie na co dzień zadba o bezpieczeństwo maluszka!

Poduszka stabilizująca Sandini posiada wiele opcji użytkowania! Możesz jej użyć do następujących rzeczy:

  • fotelik samochodowy
  • fotelik rowerowy
  • przyczepki rowerowe
  • podstawki samochodowe
  • wózki
  • nosidełka

Montaż i skład zestawu poduszki Sandini

W zestaw wchodzą dwie poduszki, paski mocujące, przeciwwagi, instrukcja, a także maskotka – jak widać, producent pomyślał o wszystkim! Możesz poduszki używać na dwa sposoby – z przeciwwagą, jak i z paskami.

Pierwszy sposób jest na tyle istotny, bowiem świetnie sprawdzi się przy wózkach – przeciwwagę przypina się po prostu z tyłu wózka, dopinając do niej jednocześnie poduszki, które następnie spinamy ze sobą dzięki rzepom pod brodą maluszka.

Drugim sposobem są paski, dzięki czemu łatwo i sprawnie zamontujesz poduszkę do fotelików samochodowych, rowerowych, jak i nosidełek. Do otworów, jakie znajdziemy w foteliku dopinamy paski, a do nich poduszki, lecz można zrobić to samo z zagłówkiem.

Od Ciebie samej zależy zatem, podczas jakich codziennych czynności zapragniesz użyć poduszki Sandini dla swojego maluszka! Posiadają one wszelkie certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo, a także rekomendację instytutu ADAC.

Dziękuje, że wytrwałaś do końca wpisu, w nagrodę otrzymujesz rabat -10% do wykorzystania w naszym sklepie Amedu.pl

Kod: blog10

Amedu | Eko pieluszki

Zyskaj 5% Rabatu i pobierz Magazyn!

Hej, jestem Ameduś i miło mi Cię tutaj gościć :) Przygotowałem dla Ciebie niespodziankę! Zapisz się, odbierz 5% rabatu na zakupy oraz pobierz Magazyn Świadomych Rodziców!

Sprawdź e-mail i potwierdź zapis!

Pin It on Pinterest

Share This