Poduszka Sandini przyjacielem Twojego dziecka!

Poduszka Sandini przyjacielem Twojego dziecka!

To sama prawda, iż poduszki Sandini okażą się dla Twojego dziecka jego ulubionym, a zarazem wyjątkowym przyjacielem. Poduszki Sandini to po prostu świetne, a przy tym proste rozwiązanie - produkowane z myślą o najmniejszych pasażerach. Okażą się nader przydatną opcją dla maluszka, który jest noworodkiem, jak i dzieckiem do 12 roku życia. Kiedy Twój szkrab uwielbia podróże samochodem, podczas których ucina sobie drzemki - poduszka Sandini będzie dla niego wręcz idealna.

Niezwykła-zwykłość poduszek Sandini Sleepfix

W czym tkwi największa zaleta poduszek stabilizujących Sandini? Otóż jak wiadomo, maluszkowi podczas podróży (gdy zaśnie) opada główka. Z pomocą przychodzi stabilizująca poduszka, która utrzymuje główkę maluszka w pełni bezpiecznej pozycji przez całą podróż! Zapobiega opadaniu główki, pochylaniu jej na boki, dzięki czemu pozycja dziecka jest w pełni zdrowa dla kręgosłupa. Jest to również niezwykle istotne podczas ewentualnych kolizji drogowych. Poduszka Sandini Sleepfix Szary Niemiecka jakość poduszek Sandini jest powalająca. Producent zadbał o ich urozmaicenie kolorystyczne, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni kolor dla swojego dziecka, a przy tym rozmiar (XS lub S). Poduszka stabilizująca Sandini Sleepfix składa się z wyjątkowo miękkich tkanin, które dzięki temu, że otulają szyję dziecka (łączą się za pomocą rzepów) trzymają w pionowej pozycji główkę maluszka. Poduszka Sandini Sleepfix Szary

Używanie na co dzień zadba o bezpieczeństwo maluszka!

Poduszka stabilizująca Sandini posiada wiele opcji użytkowania! Możesz jej użyć do następujących rzeczy:

 • fotelik samochodowy
 • fotelik rowerowy
 • przyczepki rowerowe
 • podstawki samochodowe
 • wózki
 • nosidełka

Montaż i skład zestawu poduszki Sandini

W zestaw wchodzą dwie poduszki, paski mocujące, przeciwwagi, instrukcja, a także maskotka - jak widać, producent pomyślał o wszystkim! Możesz poduszki używać na dwa sposoby - z przeciwwagą, jak i z paskami. Pierwszy sposób jest na tyle istotny, bowiem świetnie sprawdzi się przy wózkach - przeciwwagę przypina się po prostu z tyłu wózka, dopinając do niej jednocześnie poduszki, które następnie spinamy ze sobą dzięki rzepom pod brodą maluszka. Drugim sposobem są paski, dzięki czemu łatwo i sprawnie zamontujesz poduszkę do fotelików samochodowych, rowerowych, jak i nosidełek. Do otworów, jakie znajdziemy w foteliku dopinamy paski, a do nich poduszki, lecz można zrobić to samo z zagłówkiem. Od Ciebie samej zależy zatem, podczas jakich codziennych czynności zapragniesz użyć poduszki Sandini dla swojego maluszka! Posiadają one wszelkie certyfikaty poświadczające ich bezpieczeństwo, a także rekomendację instytutu ADAC.

 

 • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
 • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
 • Reer
 • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
 • Mummi Baby
 • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl