Bumprider

Szwedzka firma Bumprider słynie przede wszystkim ze swoich innowacyjnych akcesoriów – głównie z dostawek do wózków. Jest to na tyle ciekawy pomysł, że dzięki temu można zapomnieć o wielkich, bliźniaczych wózkach. Nie dosyć, że przez swoje gabaryty nie mieszczą się w wielu miejscach, to dodatkowo dla każdej mamy, okazują się często za dużym ciężarem.

Dostawki do wózków dla dzieci Bumprider

Zastosowanie dostawek Bumprider

Omawiana dostawka do wózka Bumprider, sprawdzi się idealnie w przypadku starszego dziecka. Dodatkowo, wszystkie produkty firmy Bumprider są w pełni amortyzacyjne. Są one tak skonstruowane, by pasowały do niemalże wszystkich modeli wózków, jakie są obecnie dostępne na rynku!

Antypoślizgowa powłoka jest w pełni bezpieczna, na co wpływa wysoka jakość materiałów – aluminium oraz hybrydy plastików. Montaż dostawki cechuje się również swoją łatwością i szybkością. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych środków, przez co zajmie to każdemu raptem kilka minut.

Wszystkie produkty Bumprider posiadają oryginalny design, który doceni zarówno Mama, jak i Dziecko. Niezależnie, czy wolisz stonowane kolory czy nieco bardziej oryginalne wzory, wszystko możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb bądź… upodobań swojego dziecka!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl