Filtruj produkty
Producent
Wysyłka w

Chusty kółkowe LennyLamb do noszenia dzieci

Chusty kółkowe LennyLamb są wyjątkowo łatwe do założenia, co wpływa pozytywnie na postrzeganie całej marki. Oryginalny design tych kółkowych chust jest widoczny gołym okiem, dzięki czemu na taką opcję z dnia na dzień decyduje się coraz więcej EkoMam.
Chusta kółkowa LennyLamb opinie ma wyśmienite, głównie dzięki temu, iż nie trzeba jej wiązać! Świetne, prawda? Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zapomnieć o traceniu czasu na wiązanie zwykłych chust, co jest naprawdę możliwie najlepszą opcją!

Chusty kółkowe Lenny Lamb - budowa i zakładanie

Cena chust LennyLamb jest naprawdę świetna do produktu. Specjalna jakość i design tylko za tym przemawiają. Co więcej, chusty kółkowe dla dzieci posiadają drobne ograniczenie - waga dziecka nie może przekroczyć 15 kilogramów. Zakładanie chusty kółkowej jest niezwykle proste - można ją nosić na boku, “brzuszkiem do brzuszka”, a także sporadycznie na plecach - wszystko zależy bowiem od Ciebie i Twoich najmniejszych upodobań.

Chusta kółkowa dla niemowląt jest na tyle bezpieczna dla szkraba, bowiem w 100% składa się z bawełny. Jest zatem delikatna, komfortowa i naprawdę wygodna dla maluszka, jak i Ciebie samej! Chusty kółkowe LennyLamb są zatem wyjątkowo proste i łatwe w użyciu, a dodatkowo zajmują bardzo mało miejsca.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl