Cuddledry

Cuddledry to firma i produkty wielokrotnie nagradzane w Wielkiej Brytanii i Europie: Mother and Baby Awards, Practical Parenting Best Buy, FQ Top Gear for Dads, oraz Babyworld Mumslove.

Ręczniki kąpielowe dla dzieci Cuddledry

Ręczniki dla dzieci Cuddledry

Cuddledry ręczniki bambusowe zostały zakwalifikowane przez Child Accident Prevention Trust jako produkt dbający o bezpieczeństwo dziecka.

Te produkty są powszechnie rekomendowane przez położne, pediatrów a przede wszystkim wielu rodziców.

Cuddledry ręczniki zostały uszyte z niezwykłą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo dziecka. Wykonane ze 100% organicznej certyfikowanej przez OCIA bawełny i włókna bambusowego, posiadającego naturalne właściwości antybakteryjne.

Ręczniki te są bardzo wysokiej jakości, luksusowe, jedwabiście miękkie, przyjazne naturze o wysokim stopniu absorpcji oraz szybko schnące. To idealny prezent dla nowonarodzonego maluszka, starszych dzieci i ich rodziców.

Myjki bambusowe Cuddledry

Myjki wielorazowe Cuddledry

Firma Cuddledry charakteryzuje się przede wszystkim produktami, które tworzone są w pełni z bambusa, jak i organicznej bawełny. Oznacza to bowiem tyle, że na względzie mają przede wszystkim zdrowie dzieci. Produkty Cuddledry sprawdzą się świetnie zarówno do wyprawki dla dziecka, jak i różnych prezentów, które okażą się nader praktyczną opcją zarówno dla Mamy, jak i Dziecka. Ta brytyjska marka na celu przede wszystkim sprawiać niezapomniany komfort. Postaw na wielorazowe myjki Cuddledry, z którymi Twój szkrab polubi nawet kąpiele!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl