• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa wysyłka od 297 zł (kurier 24h)
  • 30 DNI NA ZWROT!

Dlaczego Amedu?

Misja marki Amedu

Jesteśmy zwolennikami ekologicznego stylu życia i ekologicznego pieluchowania, dlatego zmieniamy świat na wolny od „pampersiaków”.

Pokazujemy, że o pupę i potrzeby fizjologiczne malucha można dbać mądrze – z nastawieniem na bezpieczeństwozdrowie i wygodę dziecka oraz w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej środowiska naturalnego.

Dlaczego Amedu?

Pamiętasz czasy tradycyjnych pieluch tetrowych? Brrr! Kiedy na rynku pojawiły się pieluszki jednorazowe, tysiące mam uznały to za prawdziwe wybawienie i wprost wymarzone, oszczędzające czas i siły rozwiązanie.

Jednak wszystko się zmienia – tryb życia, przekonania i wybory, nastawienie do otaczającej rzeczywistości oraz do nas samych. Po okresie zachwytu plastikową nowoczesnością, na całym świecie zapragnięto powrotu do tego, co było dawniej.

Najważniejsze stało się to, co dobre dla człowieka, a przy tym bezpieczne dla środowiska – naturalne, komfortowe, biodegradowalne, proste, lecz funkcjonalne, użyteczne i piękne w swej swobodzie i spontaniczności. Z wolna nurt eko ewoluował, zakorzeniając się w codzienności wielu osób, co uwidaczniało się w niemal każdym aspekcie. My też wybraliśmy rytm ekożycia, bo tak było wygodniej, lepiej, zdrowiej, po prostu bardziej ludzko.

Kiedy na świat przyszedł nasz synek Maciuś, postanowiliśmy, że będziemy dla niego najlepszymi rodzicami pod słońcem. Chcieliśmy, by nasze dziecko rozwijało się w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu, dlatego szukaliśmy alternatywy wobec wielu produktów dla dzieci oferowanych w sklepach. Idąc tym tropem, w 2 miesiącu życia Maciusia zamieniliśmy zwykłe pieluchy jednorazowe na ekopieluszki wielorazowego użytku. Było to zupełnie nowe doświadczenie, ale szybko dostrzegliśmy jego liczne zalety.

Już po miesiącu od wprowadzenia w codzienne życie tej drobnej choć istotnej zmiany, podczas rodzinnego spaceru, wpadliśmy na pomysł, by podzielić się z innymi rodzicami korzyściami, jakie niesie z sobą zmiana popularnych pieluch jednorazowych na ekopieluszki. Uznaliśmy, że skoro my jesteśmy zadowoleni, to inni z pewnością też będą.

I tak narodziła się idea Amedu – wyjątkowego miejsca, w jakim troszczymy się o maluchy oraz wspieramy rodziców. Amedu to dostęp nie tylko do bogatej oferty wyselekcjonowanych ekoproduktów, lecz także do praktycznej wiedzy i porad, jakimi dzielimy się w ramach inicjatywy Klubu Odpowiedzialnego Rodzica Amedu.

Z radością oraz pewnością, że to, co robimy ma głęboki sens, serdecznie zapraszamy do świata Amedu.pl – przestrzeni stworzonej z myślą o szczęśliwym dzieciństwie oraz udanym, odpowiedzialnym rodzicielstwie.

Ania i Marcin
Amedu.pl

Dlaczego My?

 

Darmowa wysyłka

Szybka przesyłka kurierska (24h) od 247 zł

 

Rok na zwrot

W Amedu masz 365 dni na zwrot każdego produktu który nie sprostał twoim oczekiwaniom

 

5% na zakupy

Dopisz się do naszego newslettera i zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

 

Testowane przez rodziców

Nasze produkty używamy na co dzień oraz słuchamy opinii innych mam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl