Nosidełka dla dzieci

Filtruj produkty

Naturalne Smoczki dla dzieci i niemowląt

Jeśli przygotowujesz całą wyprawkę dla swojego dziecka, nie możesz zapomnieć o smoczkach, bez których przygoda Twojego maluszka nie może się rozpocząć! Smoczki dla dzieci z naturalnego kauczuku są w pełni bezpieczne i zdrowe. Na ich produkcję składa się bowiem 100% organicznego kauczuku. Nie znajdziesz w nich bowiem ani BPA, ani PVC, ani innych toksycznych substancji!

Ekologiczne smoczki dla dzieci i niemowląt.

W przypadku smoczków ekologicznych, najbardziej chwytliwym eko produktem jest wersja kauczukowa. Smoczek kauczukowy stworzony jest tak, by nie ograniczał mięśni ust maluszka. Jednocześnie zapewni mu naturalny odruch ssania. Ponadto smoczki te zapobiegają złemu ułożeniu żuchwy. W takim przypadku smoczki dbają więc o zdrowie Twojego dziecka, mając na względzie, także jego wygodę, jak i komfort użytkowania!

Naturalne smoczki kauczukowe dla dzieci Eco Viking pochodzą z Włoch, co tylko podkreśla ich możliwie najwyższą jakość. Oznacza to zatem aspekt zdrowotny w przypadku Twojego dziecka, jak i bezpieczeństwo. Eco Viking tworzy smoczki uspokajające oraz ortodontyczne i antykolkowe. Jeżeli szukasz klasyki dla swojego dziecka - Natursutten naturalne, klasyczne smoczki, okażą się najlepszym wyborem. Dodatkowo, posiadają one akredytację bezpieczeństwa Komisji Europejskiej. Proponujemy również dynamiczne smoczki Bibs. Duńska firma oferuje smoczki uspokajające z naturalnego kauczuku, które mogą być stosowane dla niemowląt od 6 miesiąca życia. Wybierając zatem smoczki na Amedu.pl zyskujesz w pełni biodegradowalny produkt, który jest nie tylko bezpieczny dla Twojego dziecka, ale również dla całego naturalnego środowiska!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl