Elodie Details

Szwedzka firma Elodie Details dysponuje produktami, które cenione są za swoje oryginalne wzornictwo, jak i design. Doceniają to nie tylko rodzice, ale nawet dzieci. Wiadomo przecież, że u małych szkrabów to właśnie kolory są głównym czynnikiem ich wszelkich upodobań.

Elodie Details dysponuje szerokim asortymentem, który produkowany jest zawsze z myślą o dzieciach. Wszystko co proponują jest zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach, co głównie wyróżnia ich produkty.

Śpiworki do wózków dla dzieci Elodie Details

Śpiworki dla dzieci Elodie Details

Śpiworki dla dzieci Elodie Details są niezwykle przydatną rzeczą podczas spacerów w zimne dni, czy chłodne letnie wieczory. Z nimi zyskujesz tylko pewność, że nic złego nie spotka Twojego maluszka - wspólnie zapomnicie o jakichkolwiek przeziębieniach. Śpiworki dla dzieci są odporne na wiatr, deszcz, a także śnieg. Elodie Details to szwedzka firma, która jak widać - dba o odpowiedni design swoich produktów, jak i ich praktyczne zastosowanie. Wybierz już teraz odpowiedni wzór śpiworku dla swojego dziecka!

Zastosowanie produktów Elodie Details

W sklepie Amedu możesz znaleźć wyjątkowe produkty Elodie Details. Wartym uwagi przykładem jest wózek spacerowy Stockholm Stroller. Cechuje go z pewnością niepowtarzalne wzornictwo, które przyciągnie spojrzenia – zarówno na placu zabaw, jak i na ulicy podczas zwykłego spaceru. Jeśli więc chcesz, byś zarówno Ty, jak i Twoje dziecko wyróżniało się na tle innych mam z wózkami, warto zwrócić uwagę na markę Elodie Details.

Zaletami produktów Elodie Details jest także ich funkcjonalna regulacja. Ponadto, niektóre modele posiadają dodatkowy daszek przeciwsłoneczny, który zapewni Twojemu dziecko 100% ochronę przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi. Dodatkowy kosz na zakupy, będzie dla każdej Mamy atutem, który z pewnością doceni już od samego początku swojej przygody z marką Elodie Details.

Wózki spacerowe dla dzieci Elodie Details

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:335d01fb91651b2393e1e3403e63823e#0}
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl