Femibelly

Pragniesz zatroszczyć się o zdrowie swojego maluszka zanim przyjdzie na świat? Chcesz przejść okres rodzicielstwa, a przede wszystkim ciążę w 100% zdrowo? Masz na względzie odpowiedzialne macierzyństwo? Jeśli tak, to wraz z Femibelly zadbasz o te wszystkie aspekty na jak najwyższym poziomie!

Kocyki z tkaniną ekranującą dla mam Femibelly

Femibelly – co ich wyróżnia?

Najpewniej to, iż swoją ideą nie chcą zniechęcić Mam do używania sprzętu elektronicznego. Chodzi bardziej o to, by wszystkie Matki podchodziły do tego rozsądnie, korzystając z pomocy jaką oferuje Femibelly. Chcą bowiem zadbać o to, by kobieta w ciąży nie obawiała się z częstego korzystania z chociażby laptopa. Wystarczy wówczas skorzystać z kocyków, do produkcji których używane są specjalne tkaniny ekranujące, które są pewnego rodzaju barierą ochronną dla Twojego dziecka!

Podkoszulki z tkaniną ekranującą dla mam Femibelly

Podkoszulki z tkaniną ekranującą Femibelly

Wraz z podkoszulkami Femibelly zadbasz w pełni o bezpieczeństwo swoje, jak i swojego dziecka. Specjalna tkanina ekranująca redukuje i zmniejsza działanie pola elektromagnetycznego, które wywołuje chociażby telefon, tablet, czy laptop. Podkoszulka z tkaniną ekranującą jest wyjątkowo miękka, dzięki czemu jest wygodna i praktycznie niewidoczna pod swetrem, czy bluzą. W taki sposób możesz w pracy, a także w domu w bardzo dyskretny sposób zadbać o Wasze bezpieczeństwo!

Jeżeli jesteś więc przyszłą Matką, której praca wiąże się z obsługą komputerów bądź innych urządzeń – zdecyduj się na Femibelly. Zyskasz wówczas 100% pewność bezpieczeństwa dla swojego dziecka, jak i samej siebie. Co więcej, do wyboru masz wiele unikatowych kolorów produktów, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko Tobie samej, jak ludziom w Twoim otoczeniu.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl