Greentom

Greentom to holenderska firma, która specjalizuje się głównie w produkcji eko wózków. Wszystko za sprawą ekologiczności, jak i dbania o naturalne środowisko. Na jego produkcję składa się bowiem tworzywo, które w całości zostało wykonane z przetworzonych materiałów.

Wózki marki Greentom, cechuje przede wszystkim ich minimalistyczny wygląd. Na pierwszy rzut oka, mogą się bowiem nie różnić od innych spacerówek, lecz są to tylko pozory.
Każda mama, posiadając tego typu wózek odczuje z pewnością sporą ulgę, gdyż są one wyjątkowo lekkie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszelkie ewentualne wniesienie wózka okaże się zwykłą błahostką.

Wózki spacerowe dla dzieci Greentom

Dodatkowe zalety wózków Greentom

W sklepie Amedu, można znaleźć aż kilka kolorów tych niecodziennych wózków, które przyciągają spojrzenia naprawdę każdego rodzica. Doceniane są za swój design, jak i prostotę. To właśnie ta prostota wpływa na fakt, iż z dnia na dzień znajdują coraz więcej zwolenników.

Produkty z jakich został stworzony, podlegają ponownemu recyklingowi, co tylko wskazuje na jego ekologiczne aspekty. Siedzisko w wózkach marki Greentom, posiada 5 stopniową regulację, zarówno do pozycji leżącej, jak i półleżącej. Sprawdzą się zatem w wielu sytuacjach, starczając tym samym na naprawdę długi okres użytkowania.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:335d01fb91651b2393e1e3403e63823e#0}
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl