Janod

Janod to francuski producent, który na rynku funkcjonuje już od  1970 roku, niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Jest zatem istnym pionierem, jeśli chodzi o dziecięce zabawki. Firma ta cieszy się swoją renomą – głównie ze względu na zabawki drewniane. Ich jedną z ważniejszych zalet jest również to, że pobudzają wyobraźnię, jak i kreatywność dziecka. Produkty firmy Janod posiadają wszelkie certyfikaty, zapewniające ich 100% bezpieczeństwo.

Zabawki sensoryczne dla dzieci Janod

Najwyższa jakość produktów Janod

Produkty Janod produkowane są z najwyższej jakości drewna, które nie jest szkodliwe, a wręcz bezpieczne dla Twojego dziecka. Wydaje się to dziwne? Niekoniecznie! Patrząc na metodę Montessori, poprzez zabawkę dziecko się uczy – a przecież w ów metodzie to właśnie zabawki drewniane były kluczem do dziecięcego sukcesu.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi i wysokiej jakości materiałami, takimi jak drewno czy karton. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.

W sklepie Amedu możesz znaleźć wiele produktów Janod, które w pełni rozwiną zdolności merytoryczne, umysłowe, jak i zmysłowe Twojego dziecka. Wraz z nimi Twój szkrab może rysować, grać, a nawet budować niepowtarzalne konstrukcje. Kto wie, może to właśnie z firmą Janod, odkryjesz w swoim dziecku potencjał artystycznej duszy? Nie czekaj ani chwili dłużej, zamów te niepowtarzalne zabawki i rozwijaj talenty swojego dziecka! Janod - JUST PLAY!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl