Kiedy Twój malec zaczyna przygodę z nauką samodzielnego jedzenia, wiesz najpewniej z czym to się wiąże. Masa rozrzuconego jedzenia zarówno dookoła, jak i na ubranku dziecka. Aby temu częściowo zapobiec, warto użyć śliniaczków i podkładek, by choć w pewien sposób zapobiec skutkom nauki jego samodzielnego jedzenia. Wszystko co oferuje nasz sklep jest w pełni ekologiczne, a co więcej wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zyskujesz bowiem artykuły, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Śliniaki i podkładki - różnorodność zastosowań

Podczas dłuższych spacerów, śliniaczki sprawdzą się idealnie, jako ochrona przed częstą zmianą ubranek maluszka. Podczas okresu ząbkowania dziecka, mogą okazać się także dodatkową ochroną, a dla rodziców istnym zbawieniem!

Podkładki to także warty uwagi produkt, jeśli nie chcesz, by jedzenie maluszka zabrudziło stół. Ich niecodzienny wygląd sprawia, że stają się świetną ozdobą do kuchni, bądź jadalni. Kolejnym plusem jest fakt, że można ich śmiało używać podczas twórczej kreatywności Twojego dziecka. Jeśli maluszek zaczyna rysować, a Ty martwisz się, że wszystko dookoła zamieni się w istną dżunglę - wybierz podkładki, które bardzo szybko można przetrzeć wilgotną ścierką!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl