Klippan

Firma Klippan to dynamicznie rozwijający się specjalista w swojej dziedzinie. Oferuje doskonale zaprojektowane foteliki samochodowe dla dzieci, a także wózki, barierki czy szelki bezpieczeństwa.

Historia Klippan

Klippan dba o bezpieczeństwo w podróży już od 1959 r. Zaczynała od pasów bezpieczeństwa, dziś to jeden z wiodących producentów fotelików samochodowych. Foteliki samochodowe Klippan przechodzą regularne, szczegółowe testy w należącym do firmy stanowisku badawczym. Dzięki temu ich jakość jest stale polepszana.

Foteliki samochodowe dla dzieci Klippan

Klippan – foteliki samochodowe dla dzieci

W Klippan priorytetem jest maksymalna ochrona dziecka w czasie jazdy samochodem. Dlatego też w jej ofercie znajdują się foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF). Powstające w otoczeniu pięknych, fińskich krajobrazów foteliki samochodowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wyróżniają się doskonałym dopasowaniem do ciała malucha. Dzięki prostej budowie i bardzo łatwej obsłudze zwiększającej bezpieczeństwo foteliki stanowią wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Zajmują bardzo mało miejsca, dlatego pasują nawet do mniejszych klasą samochodów.

Z fotelikami Klippan podróż autem staje się przyjemnością. Każdy z nich jest opatrzony certyfikatami jakości, dzięki którym można mieć pewność, że maluszek podróżujący w fotelu Klippan będzie się cieszył wygodą, a rodzice – bezpieczeństwem jazdy.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:4ace712cf211dede9d69b3e31acfdf2d#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl