Grimms

Grimms - niemiecka jakość

Producent Grimms, który tworzy naprawdę ciekawe i interesujące zabawki stanowczo podkreśla, z jak unikatowych elementów się one składają. Przede wszystkim są one w pełni naturalne, a co za tym idzie - przyjazne dla środowiska. Marka Grimms jest zdecydowanie świadoma faktu, jak wysoko jakościowe, a przy tym w pełni naturalne oferują produkty!

zabawki-grmms

Grimms oferuje wiele produktów, które są świetna zabawą, a zarazem nauką dla każdego dziecka. Drewniane, kolorowe klocki nie tylko świetnie wyglądają, ale także przyciągają uwagę każdego małego szkraba! Drewniane geometryczne domino, drewniana grzechotka piramida, a także drewniane perełki do chwytania, to tylko niektóre produkty marki Grimm’s, które zdecydowanie zainteresują i rozbawią Twojego maluszka!

Zabawki dla najmłodszych!

zabawki-grimms

Wszystkie produkty marki Grimms są glazurowane, przez co nawet w końcowym etapie barwienia nie używają końcowego lakieru. Nic więc dziwnego, że na początku użytkowania zabawek kolor może się delikatnie ścierać - nie jest bo wiem nic nieszkodliwego dla maluszka! Co istotne, zabawki Grimms można naprawdę łatwo zachować w czystości - wystarczy przetrzeć zabawki wilgotną ścierką bez mydła, lub z mydłem w zależności od zabrudzenia. Istotne jest również, aby nie suszyć zabawek Grimms na kaloryferze, by drewno nie pękło. Pamiętaj, aby produkty Grimms nie czyścić żadnymi chemicznymi środkami. 

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:4ace712cf211dede9d69b3e31acfdf2d#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl