Konkurs

Wygraj Nosidełko lub Chustę LennyLamb - weź udział w konkursie Amedu

Tak jak obiecaliśmy, już dzisiaj rusza konkurs urodzinowy Amedu.pl. Jest on wyjątkowy. Dlaczego? Dlatego, że jego Laureat będzie mógł sam wybrać chustę lub nosidełko LennyLamb:

 • Nosidełko LennyUp z tkaniny skośnokrzyżowej - NOC
 • Moja pierwsza chusta kółkowa LennyLamb - Larimar 2nd quality

Konkurs Amedu - Wygraj nosidełko lub chustę LennyLamb

Zasady konkursu

 1. Konkurs jest zorganizowany wyłącznie dla fanów fanpage'a Amedu.pl
 2. Wystarczy, abyś w komentarzu przygotowała życzenia urodzinowe dla Amedu w dowolnej formie. Możesz napisać wierszyk, zatańczyć, czy nawet zaśpiewać - wybór należy do Ciebie.
 3. Konkurs trwa od momentu publikacji tego posta do 12 listopada do godz. 23:59.
 4. Amedusiowi będzie niezmiernie miło, jeżeli udostępnisz post i zaprosisz do konkursu znajomych! Im będzie Was więcej, tym będzie lepsza zabawa

Laureata konkursu ogłosimy 13 listopada o godz. 11:00 - wygra najciekawsza i najbardziej twórcza odpowiedź! Już teraz weź udział w konkursie, w którym wygrywając, sama zdecydujesz co wygrywasz!

REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia Ogólne

 1. Organizatorem konkursu, zwanego dalej Konkursem, jest firma Exelmedia Sp. z o.o., ul. Ozimska 48 lokal 19, 45-038 Opole, NIP: 7543087865, zwana dalej Organizatorem.
 2. Konkurs jest organizowany zgodnie z zasadami niniejszego Regulaminu, zwanego dalej Regulaminem, oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Udział w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu.
 3. Konkurs jest ogłoszony poprzez serwis Facebook.com dla użytkowników, którzy są fanami Amedu.pl: https://www.facebook.com/amedupl

Uczestnicy Konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu, zwanym dalej Uczestnikiem, może być pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
 2. Uczestnikiem Konkursu nie może być Organizator Konkursu, osoba współpracująca przy organizacji Konkursu, członek Komisji Konkursowej, a także członkowie najbliższej rodziny wyżej wymienionych.
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest bycie fanem fanpage’u profilu Facebook Amedu pod adresem https://www.facebook.com/amedupl

Zasady konkursu

 1. Konkurs polega na przygotowaniu życzeń urodzinowych w dowolnej formie.
 2. Przygotowane życzenia urodzinowe, należy przesłać w formie komentarza pod postem konkursowym na Fanpage'u.
 3. Uczestnik może przygotować jedne życzenia urodzinowe.
 4. Zgłaszane do Konkursu prace muszą być oryginalne, wykonane przez Uczestnika konkursu i nie mogą naruszać prawa autorskiego, należącego do innej osoby lub podmiotu. Pełną odpowiedzialność za nadesłane prace, jak również za naruszenie praw do tych prac, zgłaszanych przez osoby trzecie, ponosi Uczestnik Konkursu.

Zasady nagradzania Uczestników

 1. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi  13 listopada 2017 r. o godzinie 11:00 na profilu Facebook Organizatora pod adresem https://www.facebook.com/amedupl.
 2. Komisja Konkursowa Organizatora Konkursu wyłoni laureata, którego praca konkursowa wyróżnia się oryginalnością, pomysłowością, atrakcyjnością, formą lub innymi aspektami, które Komisja uzna za istotne.
 3. Laureat Konkursu może wybrać jedną nagrodę rzeczową spośród następujących:
  - Nosidełko LennyUp z tkaniny skośnokrzyżowej - NOC
  - Moja pierwsza chusta kółkowa LennyLamb - Larimar 2nd quality
 4. W dniu ogłoszenia wyników Organizator skontaktuje się drogą e-mail z laureatami, którzy w celu otrzymania nagrody będą zobowiązani do podania następujących danych osobowych, niezbędnych do dostarczenia nagrody i prawidłowej realizacji wysyłki:
  - imię i nazwisko,
  - pełen adres zamieszkania/korespondencyjny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
  - adres e-mail, telefon kontaktowy.
 5. Po otrzymaniu od laureata w/w danych wymienionych, Organizator na własny koszt prześle nagrodę w terminie do 14 dni kalendarzowych.

Postanowienia końcowe

 1. Dane osobowe Uczestników (imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowe, adres e-mail, adres zamieszkania) oraz laureatów Konkursu:
  - będą przetwarzane przez Organizatora zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz niniejszym Regulaminem,
  - będą wykorzystywane jedynie w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu oraz wręczenia nagrody,
  - Organizator zapewnia każdemu Uczestnikowi prawo wglądu do jego danych osobowych, jak również do ich poprawiania oraz usunięcia danych, tożsamego z żądaniem zaprzestania przetwarzania danych.
 2. W przypadku, gdy laureat Konkursu zrzeknie się nagrody lub z jakichkolwiek przyczyn odmówi podania danych osobowych do przesłania nagrody, nagroda przepada lub może przejść na innego laureata konkursu, którego Komisja Konkursowa wyłoni w ponownym głosowaniu.
 3. Złamanie postanowień niniejszego Regulaminu wyklucza Uczestnika z udziału w Konkursie.
 4. Pytania do Organizatora należy kierować na adres e-mail: sklep@amedu.pl.
 • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
 • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
 • Reer
 • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
 • Mummi Baby
 • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl