LullaLove

Studio projektowe Lullalove zostało stworzone z myślą o maluszkach i ich rodzicach. Dlatego też każdy oferowany przez nie produkt cechuje oryginalny, pomysłowy design, potwierdzona jakość oraz użyteczność. Z Lullalove okres dzieciństwa i opieki nad pociechą będzie się jawił jako czas codziennych uciech i sukcesów.

Bezpieczne gryzaki dla Twojego malucha Lullalove

Lullalove ma radę na wszystkie maluszkowe dylematy. Jak pomóc ząbkującemu dziecku? Najlepiej podsunąć mu wyjątkowe gryzaczki. Gryzak z drewna klonowego w kształcie rybki czy bukowy gryzak-samochodzik są w pełni bezpieczne, w 100% naturalne, antyalergiczne, antybakteryjne i nietoksyczne i idealnie nadają się do masażu bolących dziąsełek. To bezpieczny produkt dla niemowląt już od 3 miesiąca życia. Ciekawe kształty i uchwyt dopasowany do dziecięcej dłoni dodatkowo zachęcą malucha do ćwiczenia koordynacji ruchowej.

Lullalove - wyjątkowe akcesoria dla Twojego dziecka

Firma Lullalove posiada w swojej ofercie także grzechotki sensoryczne w kontrastowych kolorach, które są stworzone z myślą o stymulacji zmysłu wzroku, dotyku i słuchu dziecka od pierwszych dni życia. Odpowiednio dobrany dźwięk, rozmiar oraz waga misia wspomagają prawidłową integrację sensoryczną oraz zapewniają dziecku dobrą zabawę.

Do obtarcia buzi przyda się z kolei śliniak z gryzakiem, a na otarcie łez można zaopatrzyć dziecko w zestaw pieluszek do tulenia.Wśród produktów Lullalove znajdują się również m.in. gąbki dla niemowląt, kaczuszki do kąpieli, zabawki sensoryczne, otulacze, kocyki, a także biżuteria dla mamy.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl