• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa wysyłka od 297 zł (kurier 24h)
  • 30 DNI NA ZWROT!

Pieluszki wielorazowe Bamboolik - europejska marka odpowiedzialna społecznie

Pieluszki wielorazowe Bamboolik - europejska marka odpowiedzialna społecznie

Gdy w głowie pojawia się słowo pieluszka wielorazowa często na myśl przychodzi tetra, za którą delikatnie mówiąc, niektóre mamy nie przepadają. Takie myślenie jest jednak błędne - na całe szczęście. Pieluchy wielorazowe, dostępne w dzisiejszych czasach, bardzo mało łączy z wersjami, które stanowiły podstawę dla naszych mam czy babć. Fakty są jednak zupełnie odmienne - wykorzystanie wielorazówek jest proste i przyjemne, i dostarcza dziecku i rodzicom wielu korzyści. Producentem pieluszek wielorazowych, której misja jest niezwykle godna uwagi w świecie pieluch wielorazowych jest czeska marka Bamboolik. Odkryj czym wyróżniają się ich produkty i dlaczego warto po nie sięgać!

Wartości marki Bamboolik 

Pieluszki Bamboolik tworzone są przez ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają rozwoju i odpowiedzialność - zarówno dla osób korzystających z ich produktów oraz współpracujących z nimi osób. Z Ziemi nie korzystamy tylko raz, z tego powodu każda decyzja podejmowana powinna być z myślą o niej i o jej kondycji. Firma Bamboolik  troszczy się o naszą Zieloną Planetę poprzez promocję pieluszek wielorazowych, ekologicznych artykułów domowych, stworzonych z myślą o zmniejszeniu produkowanych odpadów. Dzięki swoim działaniom Bamboolik chce pokazać światu, iż można tworzyć wiele produktów, a w dodatku zachowywać się odpowiedzialnie i troszczyć się o ekologię. Firma stara się łączyć obecny, nowoczesny świat z tradycyjnym kierunkiem życia. Dla takie postępowanie symbolizuje wielką jakości, troskę o zdrowie oraz respektu dla otaczającego środowiska naturalnego. Promocja tych wartości urzeczywistnia się za pomocą i pieluszek wielorazowych, które to doskonale odnajdą się pupie każdego małego brzdąca!

[product id="3092, 6000, 3336, 3111]

Pieluszki wielorazowe Bamboolik tworzą mamy!

Według badań, w całej Europie około 32% mam realizuje się zawodowo, lecz następuje to w niepełnym wymiarze godzin. U naszych czeskich sąsiadów jest to tylko 9%! Bamboolik zupełnie odwraca te proporcje - Pieluszki wielorazowe tworzone są przez mamy, które same mogą pochwalić się pociechami we wczesnym wieku. Szycie ma miejsce w czasie, gdy umożliwiają im to ich berbecie - najczęściej na urlopie macierzyńskim. Te mamy, które nie potrafią szyć, ale chciałyby realizować się zawodowo, Bamboolik szkoli na specjalnych kursach, aby dzięki temu przygotowane były do tworzenia doskonałych pieluszek wielorazowych.

Czeski Bamboolik to firma, której został przyznany przez Unię Europejską tytuł przedsiębiorstwa społecznego. Wkład marki na rzecz społeczeństwa został dostrzeżony. Stało się tak, za sprawą wspierania przez Bamboolik osób, które z racji na swoją sytuację, mogą mieć problemy na rynku pracy - szczególnie dotyczy to mam, które muszą opiekować się jeszcze swoimi pociechami. One także muszą mieć szansę na realizację zawodową!

Gdy sięgasz po pieluszki wielorazowe Bamboolik pomagasz także osobom niepełnosprawnym, które zaangażowane są w proces powstawania - pracują one w zakładach pracy chronionej, a wiele materiałów do produkcji pochodzi właśnie stamtąd.

Świetna jakość połączona z dbałością o środowisko

Pieluszki Bamboolik szyte są z myślą o środowisku, które w wyniku nieodpowiedzialnych działań przedsiębiorstw może ucierpieć. Każdy człowiek chce oszczędzać pieniądze i być zaangażowanym w ekologię. Wielorazówki Bamboolik są doskonałym przykładem artykułu, który spełnia każdy z warunków. Sięgając po nie realnie przyczyniasz się do zredukowania liczby odpadów.

Pieluchy wielorazowe Bamboolik to artykuły, które są całkowicie bezpieczne w konktacie ze skóra dziecka. Jest to możliwe dzięki materiałom wykorzystanym do produkcji. W procesie tworzenie wielorazówek używa się wyłącznie certyfikowanych: organicznej bawełny, wiskozy bambusowej, PULU czy polaru. Wszystkie materiały pochodzą z Europy oraz posiadają prestiżowy certyfikat Oeko-Tex Standard 1000.

Bamboolik to firma wielokrotnie nagradzane nie tylko w Czechach, ale również na terenie Europy.

Wielorazówki Bamboolik to doskonały wybór dla każdego posiadacza brzdąca, który troszczyć się nie tylko o otaczający świat, ale pragnie powiększyć swój budżet domowy, wykorzystując do tego artykuły wielorazowe.

Odkryj dostępne w naszej ofercie pieluszki wielorazowe Bamboolik i zadbaj o Twoją pociechę, otaczający świat, oszczędzając przy tym pieniądze. Wybierz pieluszki Bamboolik i postaw na jakość, wspierając przy tym niezwykłą misję firmy!

[product id="5975, 3135, 3157, 5946"]

do góry
{nocache:2bd84e9ad194957f97f9698b7e75f6e8#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl