Angelcare

Oferta Angelcare 

Produkty Angelcare sprzedawane są w Polsce już od 2002 r. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest kilka modeli niań  elektronicznych, leżaczki do kąpieli oraz pojemniki i woreczki na brudne pieluszki. Asortyment jest obszerny każdy rodzic znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i swojego dziecka. Nie martw się już o to gdy Twoje dziecko zostanie samo w  pokoju. Z elektroniczną nianią będzie bezpieczne. 

Angelcare firma z historią 

Angelcare to kanadyjska firma z siedzibą w Montrealu, która powstała w 1997 roku. Jej pomysłodawcą był Maurice Pinsonnault, który po tym jak sam został świeżo upieczonym ojcem, zaczął interesować się tematem bezpieczeństwa niemowląt. Po okresie intensywnych badań i rozwoju doprowadził do powstania Angelcare - marki, która dziś jest znana z produkcji wysokiej jakości monitorów ruchu i dźwięku wspomagających opiekę nad małym dzieckiem. Produkty Angelcare sprzedawane są obecnie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem i zaufaniem rodziców.

Lider na rynku 

Kanadyjska firma Angelcare to znany na całym świecie producent wysokiej jakości niań elektronicznych, monitorów ruchu, pojemników na pieluchy i akcesoriów wspomagających opiekę nad małym dzieckiem. Niezawodny lider na rynku artykułów dziecięcych. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka i przekonaj się sama!

 

 

 

 

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl