Plan Toys

Plan Toys to eko zabawki, które produkowane są już od ponad 30 lat! Świadczy to więc o tym, jak wiele producent mógł się nauczyć do chwili obecnej. Plan Toys to bowiem pierwsza firma, która do produkcji zabawek zaczęła używać drewno kauczukowe. Na celu ma jednak przede wszystkim dbanie o rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Zabawki jakie tworzą mają pobudzać kreatywność maluszka, a także nauczyć logicznego myślenia. Jest to przecież bardzo istotne od pierwszych chwil życia dziecka!

Zabawki drewniane dla dzieci Plan Toys

Marka Plan Toys cieszy się przede wszystkim wytrzymałością, jak i trwałością swoich produktów. Zabawki są drewniane, co oznacza, że są przyjazne dla całego środowiska. Co więcej, wszelkie materiały jakie wykorzystywane są do ich produkcji pochodzą z bezpiecznych źródeł. Wszelkie unikatowe kolory malowane są barwnikami na bazie wody, które są wolne od wszelkich szkodliwych substancji.

Plan Toys – zabawki w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka!

Decydująć się na firmę Plan Toys zyskujesz pewność, że te specjalne eko zabawki będą dla Twojego dziecka jedną z możliwie najlepszych opcji! Produkty te pakowane są w stylowe kartony, które świetnie sprawdzą się jako prezent. Wszystko to jest w pełni ekologiczne!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl