Pure Kids

Szukasz dla swojego dziecka w pełni bezpiecznych miseczek i talerzyków do jedzenia? Chcesz, aby dany zestaw jedzeniowy był odpowiedni dla małych dzieci? Jeśli tak, to postaw na markę Pure Kids. Produkty te tworzone są bowiem w 100% z organicznego bambusa, zawdzięczając swoje pochodzenie naturalnym lasom bambusowym. Wszelkie nadruki bądź inne wzory malowane są nieszkodliwymi, a przede wszystkim nietoksycznymi farbami.

Naczynia i sztućce dla dzieci Pure Kids

Pure kids – w pełni eko!

Pomijając fakt, że produkty Pure Kids wykonane są z organicznego bambusa, to dodatkowo wolne są od BPA, PVC, jak i innych substancji pochodnych ropy naftowej.

Produkty Pure Kids są bardzo wytrzymałe i trwałe przez długie lata. Jeśli Twoje małe dziecko przypadkiem wyrzuci na podłogę chociażby miseczkę – nic złego się nie wydarzy! Nie rozbije się ona bowiem, jak zwykłe szkło czy talerze. Decydując się zatem na Pure Kids możesz być pewna, że produkt ten starczy Twojemu dziecku na naprawdę długi okres eksploatacji!

Dzięki Pure Kids zyskujesz sporo akcesoriów, które cieszą oko swoim designem praktycznie każdego! Składają się na ich wzory znane wszystkim ilustracje zwierząt – co przy okazji może mieć wpływ na edukację Twojego dziecka! Skorzystaj zatem z możliwie najlepszej opcji, decydując się na zestawy jedzeniowe Pure Kids!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl