Sandini

Jak podróżować wygodnie? Najlepiej z Sandini! To uznana niemiecka firma, która produkuje akcesoria do jazdy samochodem.

Oferta Sandini jest skierowana do najmłodszych i tych nieco starszych milusińskich oraz do ich rodziców. Poduszki podróżne, poduszki do spania w samochodzie i poduszki na zagłówki do auta to skuteczny sposób na komfortową podróż dla całej rodziny.

Poduszka stabilizująca dla dzieci Sandini - Sleep Fix

Poduszki Sandini - Zabezpieczenie dziecka w samochodzie

Specjalnie wyprofilowane rogale do jazdy samochodem Sandini podtrzymują głowę, dzięki czemu szyja nie męczy się nawet po długich godzinach spędzonych w pozycji siedzącej. Poduszki do spania Sandini to z kolei świetna propozycja dla dzieci, które łatwo zasypiają przy jednostajnym szumie jazdy. Miękki rogalik pozwala maluszkowi wygodnie ułożyć główkę i poczuć się jak we własnym łóżeczku. Poduszki na zagłówki Sandini stanowią miękkie oparcie i stabilizację dla szyi i głowy. Przydadzą się kierowcy i dzieciom, które są już za duże na foteliki samochodowe.

Wysoka jakość doskonale wyprofilowanych poduszek oraz ich estetyczny design to wizytówka firmy Sandini.

Komfort i wygoda z poduszkami Sandini

Poduszka Sandini utrzymuje głowę małego pasażera w pionie, w niezmiennej, bezpiecznej pozycji, uniemożliwiając jej pochylanie się na boki lub do przodu. Dzięki utrzymaniu głowy w pionie, ciało dziecka nie pochyla się do przodu i, zapięte pasami fotelika, pozostaje w optymalnej pozycji, co jest szczególnie istotne podczas wypadku drogowego. Poduszka stabilizująca jest doskonałym gwarantem komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Możesz ją stosować nie tylko podczas podróży samochodem z wykorzystaniem fotelików, czy podstawek samochodowych, ale także do fotelików rowerowych, wózków wszystkich typów, czy przyczepek rowerowych. Zapewnij już teraz komfort i bezpieczeństwo Twojemu dziecku podczas podróży.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl