Sierra Madre

Firma Sierra Madre powstała w odpowiedzi na potrzeby maluszków, jak i starszych pociech oraz ich rodziców. Działając zgodnie z hasłem „rozwijamy z wyobraźnią”, oferuje wyjątkowe produkty, które w przemyślany sposób wspierają dziecięcy zapał do poznawania świata.

Książeczki dla 3 latków Sierra Madre

Zabawki dla dzieci Sierra Madre

Zespół lekarzy, psychologów i rodziców w Sierra Madre opracowuje niezwykłe zabawki i książeczki dla dzieci, które zainteresują i skutecznie zajmą i 2-miesięczne niemowlę, i żądnego wiedzy kilkulatka. Fascynująca zabawa będzie jednocześnie okazją do nauki nowych umiejętności oraz budowania tak istotnej więzi emocjonalnej z rodzicami.

Książeczki dla niemowląt Sierra Madre

Oczami maluszka – seria książeczek

Tym, co wyróżnia firmę Sierra Madre, jest seria książeczek „Oczami Maluszka” – zdobywca nagrody Superprodukt roku 2012. Specjalne książeczki dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy z kontrastowymi, czarno-białymi obrazkami pomagają dziecku ćwiczyć zmysł wzroku już od pierwszych momentów życia, tym samym wspomagając jego harmonijny rozwój. Przykładem jest książeczka dla dzieci Oczami Maluszka Harmonijka.

Urwisom w wieku 3-8 dedykowane są z kolei unikalne książki i zabawki drewniane, które doskonale wstrzeliwują się w ich zainteresowania, ucząc gotowania, sztuczek magicznych czy też… pierwszej pomocy! 

Książeczki Sierra Madre z pewnością pobudzą wyobraźnię Twojego maluszka!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl