Studio Camphora

Studio Camphora ma na celu jedno – zdrowie i wygodę każdego maluszka. Właśnie z tą myślą, w 2012 rozpoczęli produkcję akcesoriów dziecięcych. Co ich zatem wyróżnia?

Z pewnością fakt, iż do stworzenia swoich produktów wykorzystują włókno bambusowe. Takie rozwiązanie docenia z dnia na dzień coraz więcej eko mam, gdyż na względzie mają ekologiczne aspekty, jakie wyróżniają Studio Camphora.

Otulacze dla dzieci Camphora

W sklepie Amedu można znaleźć specjalne ręczniki, jak i okrycia kąpielowe, które stworzone są z włókna bambusowego. Te unikatowe ręczniki, wyróżnia z pewnością fakt, iż pochłaniają wodę o 60% skuteczniej niż bawełna. Mając je przy sobie, otulenie maluszka okaże się czystą przyjemnością, a dla niego samego olbrzymią wygodą!

Rożki niemowlęce Camphora

Zastosowanie i skład produktów Studio Camphora

Ręczniki Studio Camphora są bardzo użyteczne dla dzieci, które są jeszcze niemowlakami. Szelka jaką posiadają, z pewnością ułatwi każdemu rodzicowi, nawet temu początkującemu otarcie, jak i otulenie dziecka. Materiał jaki składa się na ich produkcję, jest w 100% antyalergiczny i idealnie nadaje się na delikatną, jak i wrażliwą skórę malca. Ręczniki te są antybakteryjne i antygrzybicze. Jeśli więc Twoje dziecko od najmłodszych lat walczy z różnymi alergiami – produkty Studio Camphora okażą się dla niego sporym wytchnieniem!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl