Szumisie

Każdy Szumiś to niezwykły miś. Dlaczego niezwykły? Dlatego, iż jest produkowany w Polsce, co jest jego głównym wyróżnikiem! Te zabawki uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i mamy, gdyż ułatwiają życie tej dwójce każdego dnia. Do wyboru jest aż 5 rodzajów szumu! Wszystko po to, by dla swojego maluszka wybrać ten najbardziej odpowiedni, przypominający taki, jaki to dziecko słyszy będąc w brzuchu Mamy!

Przytulanki dla dzieci Szumisie

Przytulanki dla dzieci Szumisie łączą kreatywną zabawę z bezpieczeństwem. Te sensoryczne zabawki wpływają bowiem na rozwój dziecka, dbając o jego prawidłowy postęp. Do wyboru masz kilkanaście rodzajów przytulanek dla dzieci, które są wyjątkowo wygodną opcją zarówno dla Mamy, jak i Dziecka. Mają one bowiem wpływ na zmysł dotyku, wzroku, jak i słuchu, dzięki czemu są możliwie najlepszą opcją podczas rozwoju dla każdego szkraba!

Przytulanki dla dzieci Szumisie

Szumisie – bezpieczeństwo ponad wszystko

Piękne Szumisie uszyte są z miękkich materiałów, które są przede wszystkim bezpieczne dla Twojego dziecka. Wszystkie rodzaje Szumisiów posiadają ATESTY, dzięki czemu możesz być spokojna o ich wszelkie aspekty zdrowotne. Można je prać w pralce, co dla wielu Mam jest dodatkowym plusem, gdyż cechują się bardzo długim okresem eksploatacji.

Poduszki do karmienia Szumisie dla niemowląt

W każdej przytulance urządzenie szumiące po 60 minutach stopniowo się wycisza, dbając o to by sen maluszka cały czas był spokojny i by się nie obudził. Ostatecznie szumiś wyłączy się sam, kiedy Twoje dziecko będzie już smacznie spało!

Maskotki dla dzieci Szumisie

Maskotki dla dzieci Szumisie łączą w sobie kreatywną zabawę z prawidłowym rozwojem maluszka. Sprawdzą się one świetnie, już od pierwszych chwil życia dziecka, wpływając na jego wyobraźnię, pamięć, a także kreatywność. Wszystkie maskotki Szumisie dla dzieci są niezwykle unikatowe, dzięki czemu przyciągają wiele spojrzeń. Przytulanki i maskotki Szumisie wpływają na prawidłowy sen dziecka, dzięki czemu drzemki w ciągu dnia, jak i te nocne, okażą się dla was jedynie przyjemnością! Już teraz wybierz to co najlepsze dla swojego dziecka, wybierając maskotki Szumisie!

Maskotki dla dzieci Szumisie

 

Czujniki snu dla dzieci Szumisie

Misie Szumisie jako czujniki snu są niezwykle przydatne - zarówno dla Mamy, jak i Dziecka. Wszystkie czujniki snu Szumisie są wyjątkowymi przyjacielami szkrabów - nie potrafią się z nimi rozstać nawet na krótką chwilę! Co więcej, wraz z czujnikami snu Szumisie zadbasz o prawidłowy sen swojego maluszka, sprawiając mu tym samym maksymalny komfort użytkowania. Podczas jakichkolwiek drzemek, maluszek może spokojnie się wtulić w Szumisia i zapaść w głęboki sen.

Czujniki Snu Szumisie dla niemowląt

Duży wybór zabawek

W przypadku szumisiów do wyboru masz ich kilka unikatowych rodzajów, takich jak maskotki z czujnikiem snu, jak również przytulanki. Od Ciebie samej zależy co wybierzesz, lecz pamiętaj, że Szumiś okaże się dla świetną opcją w Twoim domu! Warto dodać, że firma Szumisie produkuje nie tylko zabawki, ale także poduszki do karmienia.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl