Tidy Tot

Tidy Tot to marka, która została stworzona przez mamę trójki dzieci, która miała dosyć ciągłego sprzątania, jak i prania po swoich maluszkach. Nie żeby tego nie kochała. Po prostu powtarzanie tej samej czynności kilka razy w ciągu dnia wprowadziłoby w spory stres każdego. Właśnie w ten sposób powstała marka Tidy Tod, która cechuje się sporą praktycznością zarówno dla każdej Mamy, jak i Dziecka!

Nakładka do karmienia Tidy Tot

Tidy Tot – użyteczność i praktyczność w jednym!

Dzięki wielu rozwiązaniom od Tidy Tod, każda mama może zaoszczędzić naprawdę sporą część czasu, a co za tym idzie dnia. Jeśli wybierzesz chociażby nakładkę na krzesełko, zyskasz pewność, że zarówno Twojej podłodze, stołowi czy ubranku dziecka nie przydarzy się nic złego! Możesz dzięki temu zapomnieć o ciągłym czyszczeniu czy praniu. Ułatw życie sobie, a przede wszystkim swojemu maluszkowi. Z pewnością dziecko to odczuje, kiedy po każdym posiłku nie będzie musiało być przebierane w nowe ubranka!

Tidy Tot to przy okazji świetny design. Przykładowa nakładka może dodatkowo urozmaicić nawet zwykłe krzesełko, bądź przestrzeń w każdym salonie czy kuchni. Wraz z nią zarówno Ty, jak i Twój malec zyskacie tylko szeroki uśmiech na twarzy, który będzie towarzyszył Wam o każdej porze dnia bądź nocy!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl