• Kupuj u nas i pomagaj dzieciakom!
  • Darmowa wysyłka od 297 zł (kurier 24h)
  • 30 DNI NA ZWROT!

Totsbots

TotsBots - producent pieluszek wielorazowych dla dzieci i niemowląt

TotsBots to przedsiębiorstwo ze Szkocji założone przez małżeństwo, Magnusa i Fionę Smyth, którzy swój pierwszy prototypowy produkt opracowali 19 lat temu. Zaraz po urodzeniu drugiego dziecka, Maii, uwierzyli, że stosowanie pieluch wielokrotnego użytku jest dużo lepsze ze względu na ich pozytywny wpływ na środowisko, ale również na portfele rodziców! Fiona, uzbrojona tylko w stary ręcznik i maszynę do szycia zaczęła projektować pierwszą autorską pieluszkę wielorazową TotsBots. Po sfinalizowaniu całego projektu zrobiła dość odważny krok - zamówiła 50 - metrowy zwój ręcznika i zabrała się do tworzenia prototypów, które testowane były przez rodzinę i przyjaciół. W ten sposób powstało przedsiębiorstwo TotsBots, które dzisiaj sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach! Przez 19 lat marka znacznie się rozrosła, ale nadal jest rodzinną firmą z Glasgow. Rozwój pieluszek wielorazowych i innowacja są kluczem do sukcesu TotsBots. Sprawdź całą ofertę szkockiej marki TotsBots i wyposaż się w najlepsze pieluszki wielorazowe na świecie!

[product id="3438, 3439, 3449, 3456"]

Doskonałe pieluszki wielorazowe TotsBots

Podstawowe wartości marki TotsBots pozostają niezmienne od lat. Wytwarzane pieluszki to autorski, innowacyjny projekt, do którego materiały pozyskiwane są w uczciwy sposób. Produkcja pieluch wielorazowych, opakowań oraz akcesoriów odbywa się we własnej fabryce z najlepszych jakościowo materiałów. Szerzenie świadomości korzyści płynących z używania pieluszek wielorazowych nie tylko dla środowiska, ale również dla rodziców i dziecka, jest niezmiernie ważna. Z tego założenia wychodzi firma TotsBots.

[product id="3361, 3381, 3384, 3353"]

W ofercie sklepu Amedu znajdziesz pieluszki wielorazowe TotsBots AIO EasyFit w różnych rozmiarach, podobnie jak Otulacze SIO oraz wkłady do nich. Możesz również wyposażyć się w Pieluchę na noc Totsbots w rozmiarze One Size czy Pieluchy do pływania. Sprawdź ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego maluszka. Postaw na markę TotsBots i ciesz się doskonałymi produktami dla dzieci i niemowląt!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl