Filtruj produkty
Producent

Wózki dziecięce Greentom

Holenderskie wózki dziecięce Greentom są przede wszystkim eko. Niecodzienne, nieprawdaż? Producent ma bowiem na względzie naturalne środowisko i właśnie dlatego, oferuje wszystko to, co ekologiczne. Dziecięce wózki są produkowane z tworzywa, które w całości zostało wykonane z przetworzonych materiałów.

Cechy charakterystyczne Greentom

Dziecięce wózki Greentom cechuje prostota, a przy tym nader minimalistyczny wygląd. Wózki dla dzieci Greentom mają świetne opinie, dzięki temu, że są wyjątkowo lekkie - dzięki takiemu rozwiązaniu każda EkoMama odczuje ulgę, kiedy jakiekolwiek wniesienie wózka okaże się jedynie błahostką, a nie sporym wyzwaniem.

W ofercie Amedu znaleźć można wiele kolorów, jak i wzorów dziecięcych wózków Greentom. Doceniane są za swój design, jak i prostotę, dzięki którym z dnia na dzień przyciągają coraz więcej zwolenników. Wózki dla dzieci Greentom tworzone są z produktów, które podlegają ponownemu recyklingowi - wózka bardziej eko z pewnością nie znajdziesz! Dziecięce wózki posiadają siedzisko, które ma 5-stopniową regulację - od pozycji leżącej do półleżącej. Okażą się zatem świetną opcją na długie lata dla Twojego szkraba!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl