Vuokkoset

Najwyższa jakość higienicznych akcesoriów dla Mam – to pojęcie kryje się pod nazwą fińskiej firmy – Vuokkoset. Wraz z nią możesz należycie zadbać o higienę intymną, nawet gdy masz nader wrażliwą skórę!

W sklepie Amedu możesz znaleźć produkty, które są w pełni ekologiczne. W przypadku podpasek, nie są one bielone chlorem. Nawet ich skrzydełka są w pełni biodegradowalne. Opakowania w jakim się znajdują, również podlegają biodegradacji, co tylko wskazuje na ich ekologiczne walory.

Podpaski Vuokkoset dla mam

Zdrowotne aspekty akcesoriów Vuokkoset

Ważne przecież jest, by w tym dyskomforcie związanym z owulacją kobieta czuła się maksymalnie komfortowo. Wiele z kobiet ma wówczas problemy z odparzaniem się zwykłych podpasek – nie jest to wina jedynie wrażliwej skóry, lecz składników, jakie składają się na produkcję podpasek obecnie dostępnych na rynku.

Wraz z marką Vuokkoset, odczujesz jedynie komfort oraz poczucie suchości. Co więcej, nie ma mowy o jakichkolwiek odparzeniach, czy zaczerwienieniach. Produkty te zostały zatwierdzone w badaniach przez specjalistów, którzy wykazali ich zdrowotne aspekty. Korzystając z akcesoriów firmy Vuokkoset, zyskujesz satysfakcję, jak i gwarancję najwyższych jakościowo produktów.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
{nocache:b1054ea92314d2a89f26e3e9cb532914#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl