Filtruj produkty
Cesarskie Cięcie - Powrót do Formy

Cesarskie Cięcie - Powrót do Formy

Cena: 39,90 zł
zobacz więcej

Książki edukacyjne dla rodziców

Zostałaś po raz pierwszy rodzicem? Nie umiesz sobie poradzić z nowym wyzwaniem jakie Cię czeka? Nie masz się czym przejmować. Jest na to rozwiązanie!Książki dla rodziców zostały stworzone właśnie z myślą o nich. Tych, którzy po raz pierwszy nimi zostali, ale nie tylko. Poradniki przydają się zawsze, niezależnie od tego, ile razy zostałeś rodzicem. Edukując się, dowiadujesz się więcej, poznajesz nowe rzeczy. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów książek dla rodziców.

Rodzaje książek dla rodziców

Amedu.pl oferuje swoim klientom wiele książek. Jedną z książek, która może się przydać rodzicom jest książka kucharska, w której znajdziesz wiele przepisów na dobre posiłki zarówno dla swojego dzieciaczka, jak i dla całej rodziny. Znajdziesz również przewodnik, jak dobrze nosić i zakładać chustę i nosidełka do noszenia. Jest tam wiele porad, jakie nosidełko, czy chustę warto wybrać oraz czym kierować się przy takim wyborze. Kolejną świetną książką jest z pewnością“Księga Rodzicielstwa Bliskości”, w której rodzice znajdą wiele porad, jak pielęgnować i opiekować się małym dzieckiem. “Po prostu piersią” to poradnik skierowany głównie do mam. W nim autorki odpowiadają na wiele pytań, które nurtują młode mamy oraz dają wiele rad. Znajdzie się również książka, w której zawarte są porady dotyczące noszenia w chuście, karmienia piersią, bliskości z dzieckiem, a także jak spać, żeby wszyscy byli wyspani.

Każda książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest dużym ułatwieniem w szczególności dla młodych mam, ale i nie tylko. Wybierz już teraz książkę, która najbardziej Ci się przyda i ciesz się rodzicielstwem!

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl