Drewniane kulki - Grimm's - 1+ - 6 szt.

Drewniane kulki - Grimm's - 1+ - 6 szt.

Cena: 64,99 zł
zobacz więcej
12 drewnianych przyjaciół - Grimm's - 1+

12 drewnianych przyjaciół - Grimm's - 1+

Cena: 168,99 zł
zobacz więcej
Błyszcząca układanka noc - Grimm's - 4+

Błyszcząca układanka noc - Grimm's - 4+

Cena: 688,99 zł
zobacz więcej
Drewniana tęczowa  wieża - Grimm's - 1+

Drewniana tęczowa wieża - Grimm's - 1+

Cena: 61,99 zł
zobacz więcej
Drewniana wioska wróżek - Grimm's - 1+

Drewniana wioska wróżek - Grimm's - 1+

Cena: 304,99 zł
zobacz więcej

Zabawki Montessori dla dzieci

Szukasz odpowiednich zabawek dla swojego maluszka? Wybierz zabawki Montessori. Zachęcają Twoje dziecko aktywności, ćwiczenia motoryki, czy aktywnego myślenia. Posiadają wszelkie certyfikaty spełniające normy UE. Są wykonane z najwyższych jakości materiałów, które zapewniają, że Twoje dziecko bawiąc się, nie nabawi się żadnych alergii, czy uczuleń. Piękne wzory i kolory zabawek z pewnością zachęcą maluszka do zabawy nimi. Postaw na rozwój i samodzielność Twojego dziecka już od najmłodszych lat z zabawkami Montessori. W naszym eko świecie znajdziesz zabawki od takich topowych producentów jak: Grimm's oraz Organic Woodborn.

Zalety zabawek Montessori

Zabawki Montessori zachęcają dziecko do aktywności, ćwiczenia motoryki czy kreatywnego myślenia; nie wykonują nic za dziecko. Czyli nie ma w nich żadnych grających czy świecących elementów. Jedna pomoc służy do nauki pojedynczej umiejętności, żeby dziecko mogło się na niej w pełni koncentrować. Pomoce Montessori są zawsze prawdziwymi narzędziami, którymi da się wykonywać prawdziwą pracę.Bardzo ważną częścią metody Montessori jest również tzw. sensoryka czyli kształcenie zmysłów.

Bądź Eko Mamą

Piękne kolory, kształty i również sposób przechowywania zabawek  – to wszystko ma za zadanie zachęcić dziecko do korzystania z nich i kształtować w nim poczucie piękna i dobry gust. Metoda Montessori kładzie duży nacisk na samodzielność dziecka i zabawki są do tego oczywiście dostosowane. Powinny one pozwalać na samokontrolę, tzn. dziecko samo powinno dostrzec, kiedy popełniło błąd. Pierwszymi Montessori zabawkami dla dziecka są specyficzne karuzele zwane mobilami, które stymulują rozwijający się wzrok niemowlęcia. Istnieje pewna gradacja: w pierwszej kolejności kolory kontrastowe (czerń i biel), później, kiedy wzrok jest już na to gotowy, różne odcienie jednego koloru, czy postacie z papieru holograficznego.Kiedy dziecko zaczyna próbować łapać i sięgać po przedmioty, przychodzi czas na pierwsze drewniane gryzaczki, grzechotki, które na pewno zachęcą do zabawy już samym wyglądem.

  • Grovia - Pieluchy wielorazowe dla dzieci i niemowląt
  • Close Parent - Pieluchy wielorazowe, nosidełka dla dzieci i niemowląt
  • Reer
  • Tula - Nosidełka i chusty do noszenia dzieci i niemowląt
  • Mummi Baby
  • Klippan - Foteliki samochodowe dla dzieci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl